KalkulaatorKalkulaatorKalkulaatorKalkulaator
telefon
telefon
kirjuta

Smart liikluse kahjuabi 24/7

Smart liikluse kahjuabi teenus on sõidukipõhine nõustamisteenus õnnetusjuhtumi korral, et pakkuda kindlustusvõtjale turvatunnet ja reaalset abi. Selle teenuse raames pakub Smart vajaduse ilmnemisel sõidu- ja pakiautode klientidele tasuta puksiirteenust.

Smart liikluse kahjuabi on võimalik osta koos erinevate seltside liikluskindlustuse poliisiga ja me pakume seda liikluskindlustuse poliisil märgitud sõidukiga toimunud liikluskindlustuse juhtumite korral.

Smart liikluse kahjuabi pakub mugavust ja ajalist võitu nii dokumentide vormistamisel kui võimalike vaidluste korral kindlustusseltsidega. Smart liikluse kliendina võite kindel olla, et Smart kaitseb alati teie huve.

Smart liikluse kahjuabi teenuse maksumus on 0,99 € kuus ja seda saate osta liikluskindlustuse poliisi kehtivuse ajaks. Näiteks, kui ostate poliisi 6-kuuks, siis lisandub maksele liikluse kahjuabi teenus 5,94 €.

Liikluskindlustuse kahjude hüvitamisel on aluseks Eestis kehtiv liikluskindlustuse seadus, mille alusel kindlustusseltsid kahjusid hüvitavad.

Mida teha õnnetuse korral?

Kahju juhtumisel saada e-kiri aadressile kahjuabi@smartkindlustus.ee, kuhu lisa:

  • Sõiduki registrinumber
  • Õnnetuse kuupäev ning kirjeldus
  • Saada sündmuskohal tehtud fotod ja kirjalikult koostatud kahjuavaldus (kasvõi tavalisel paberil)

Smart Kahjuabi ekspert võtab teiega esimesel võimalusel ühendust ning lepib kokku edasise tegevuskava.

Võid helistada ka Smart Kahjuabi telefonil 61 81 681 ja registreerida juhtumi sel viisil.

Täpsemad juhised, kuidas käituda ja kuhu teatada liiklusõnnetuse korral, saate Politsei- ja Piirivalveameti lehelt: https://www2.politsei.ee/et/nouanded/liiklus/mida-teha-liiklusonnetuse-korral/

Smart Kinldustusmaakler OÜ. Ülemiste City - Lõõtsa 2b, Tallinn - tel 61 81 610 - fax 61 81 611